Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 635 mm |
| Diametru | 583 mm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243035086 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Elmos NG010305G sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.