| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 600 mm |
| Lungimea | 1050 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 7 |
| Tip bec | economie de energie , lampă cu incandescență , LED , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | transparent |
| Producător | Flitz Leuchten |
| Cod EAN | 8435628421593 |









