| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Lungimea | 600 mm |
| Lățime | 1100 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Numar de becuri | 8 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | alb , transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Lampardi |









