| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 170 mm |
| Lungimea | 650 mm |
| Lățime | 330 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 6 |
| Tip bec | SMD LED |
| Putere maxima per bec | 25 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal , lemn |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | alb , lemn |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Flitz Leuchten |









