| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 145 mm |
| Diametru | 600 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 5 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Putere maxima per bec | 142 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru , alb |
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001865658 |









