| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 400 mm |
| Diametru | 890 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 10 |
| Tip bec | economie de energie , lampă cu incandescență , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | auriu |
| Greutatea brută | 4.24 kg |
| Producător | GNH |
| Cod EAN | 2100001865566 |









