Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Diametru | 90 mm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare carcasa | negru |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985547220, 8680985547381 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Horoz 021001000102 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.