Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Lipsa de abajur | da |
| Înălţime | 1220 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | economie de energie ,
lampă cu incandescență ,
LED ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Culoare carcasa | cupru |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985577074 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Horoz Copper (021022000101) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.