Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1500 mm |
| Diametru | 250 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 680 lm |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Putere maxima per bec | 7 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticla |
| Culoare carcasa | bronz |
| Culoare abajur | auriu |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Lampardi Cyrus LP625-1P sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.