| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 550 mm |
| Lungimea | 1200 mm |
| Lățime | 900 mm |
| Tip dulie | G9 |
| Numar de becuri | 10 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 30 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Lampardi |
| Cod EAN | 2009885016890, 8435628414021 |









