Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1300 mm |
| Diametru | 240 mm |
| Lungimea | 300 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb ,
bej |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Lampardi Ligno LP5258-D24P sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.