Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1100 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | auriu |
| Culoare abajur | auriu |
| Altele | producator: Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Lampardi Rette LP492-D40 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.