| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 3000 mm |
| Diametru | 800 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 25 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Temperatura de culoare | 3000-6000 K |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | sticlă |
| Culoare carcasa | crom |
| Culoare abajur | transparent |
| Altele | reglarea înălțimii |
| Producător | Lampardi |









