Transformați-vă spațiul de locuit cu candelabrul nostru uimitor cu corp metalic. Această piesă rafinată va adăuga o notă de eleganță și sofisticare în orice cameră, creând o atmosferă caldă și primitoare pe care o veți iubi dvs. și oaspeții dvs.
Elevați decorul casei dvs.
Culoarea neagră elegantă a acestui candelabru va completa fără efort orice stil de design interior, de la modern la tradițional. Designul său unic și detaliile complicate îl vor face punctul central al camerei dvs. adăugând o notă de lux și farmec.
Creați o ambianță magică
Cu o înălțime totală de 120 cm și o dimensiune a capacului de ø34,5 h:23, acest candelabru are dimensiunea perfectă pentru a fi atârnat deasupra unei mese de luat masa, într-o cameră de zi sau chiar într-un dormitor. Lungimea cablului de 90 cm permite instalarea ușoară la înălțimea perfectă pentru a crea o ambianță magică în casa dvs.
Detalii tehnice:
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1200 mm |
| Diametru | 340 mm |
| Lungimea | 230 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283519446 |









