Transformați-vă spațiul de locuit cu uimitorul nostru candelabru galben. Această piesă rafinată va adăuga o notă de eleganță și rafinament în orice cameră, creând o atmosferă caldă și primitoare pe care o veți iubi dvs. și oaspeții dvs.
Elevați decorul casei dvs.
Corpul metalic al acestui candelabru nu este doar durabil și de lungă durată, ci adaugă și o notă modernă și elegantă decorului casei dvs. Culoarea galbenă frumoasă a candelabrului va lumina instantaneu orice cameră, făcându-l punctul focal al spațiului dvs.
Creați o ambianță caldă și primitoare
Cu o dimensiune a capacului de ø36 h:16 și o înălțime totală de 100 cm, acest candelabru este dimensiunea perfectă pentru orice cameră din casa dvs. Lungimea cablului de 90 cm vă permite să reglați înălțimea candelabrului pentru a se potrivi spațiului dvs., în timp ce priza de tip 1 x e 27 max 40 w oferă multă lumină pentru a vă ilumina camera.
Detalii tehnice:
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1000 mm |
| Diametru | 360 mm |
| Lungimea | 160 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | galben , alb |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283519385 |









