Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1100 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Lungimea | 170 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | lampă cu incandescență ,
LED ,
economie de energie ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Altele | Producator: Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Tk-Lighting Diamond 4294 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.