| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 90 mm |
| Diametru | 50 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Reglarea temperaturii culorii | da |
| Fluxul de lumină | 6800 lm |
| Temperatura de culoare | 2300 K, 3000 K, 4000 K |
| Putere maxima per bec | 58 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | acril |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | nichel |
| Altele | Producator: Germania |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807541939 |









