Lustra Trio Soka 367700165 are un design modern și minimalist, evidențiat de nuanța caldă Coffee. Corpul este realizat din metal rezistent, asigurând durabilitate și fiabilitate în utilizare. Datorită designului simplu și elegant, se integrează ușor în diverse stiluri de interior, de la clasic la modern. Este compatibilă cu un bec GU10 de până la 10W (becul nu este inclus), oferind posibilitatea de a alege nivelul de lumină dorit pentru living, dormitor, bucătărie sau hol.
| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 180 mm |
| Diametru | 55 mm |
| Lungimea | 1500 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | halogen , LED |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | maro |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Trio |
| Cod EAN | 4017807670127 |









