Caracteristici generale
| Consumul de energie | 1800 W |
| Material | plastic |
| Rezistanta la apa | IPX1 |
| Viteza fluxului de aer | 66 l/c |
| Distanță de aer cald | 20 cm |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 355х255х153 mm |
| Nivel de zgomot maxim | 60 Db |
| Greutate | 3.2 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de mâini Genwec Wecflow (GW01 14 01 00) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.