Caracteristici generale
| Putere de incalzire | 450 W |
| Consumul de energie | 1150 W |
| Material | plastic |
| Rezistanta la apa | IP23 |
| Clasa de protecție electrică | I class |
| Temperatura fluxului de aer | 40 °С |
| Culoare | alb |
| Timpul uscarii | 10 sec |
| Functionarea fara intreruperi | 11 s |
| Dimensiuni | 330x213x170 mm |
| Nivel de zgomot maxim | 74 Db |
| Greutate | 5.1 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de mâini Mediclinics M09A White Epoxy sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.