Caracteristici generale
| Tip | geanta pentru laptop |
| Compatibilitate | 15.6 " |
| Material | plastic ,
poliester |
| Culoare | negru |
| Curea de umăr | da |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Numărul de buzunare externe | 1 |
| Buzunar pentru tabletă | 1 |
| Dimensiuni externe | 390x290x90 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 360x255x25 mm |
| Organizator intern | da |
| Protectia de apă | da |
Alte informații
| Producător | Dell |
| Cod EAN | 5397184820360 |
Specificațiile și imaginile produsului Geanta laptop Dell EcoLoop Pro Slim Briefcase 15 (460-BDQQ) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.