| Colecția | Mad Man |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 230х330 cm |
| Lungimea | 330 cm |
| Lățimea | 230 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | negru/cupru |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | bumbac |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living |
| Producător | Louis de Poortere |









