Caracteristici generale
| Colecția | Mad Men |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x140 cm |
| Lungimea | 200 cm |
| Lățimea | 140 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | maro ,
bej |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | bumbac |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living ,
coridor ,
dormitor ,
camera copiilor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Louis de Poortere Mad Men 8951 Coppertone 1.40x2.00m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.