Caracteristici generale
| Tipul hîrtiei | matte |
| Format | A2 |
| Dimensiune hârtie | 594х420 mm |
| Densitate | 260 g/m2 |
| Cantitatea de foi | 25 |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.2 kg |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 010343861336 |
Specificațiile și imaginile produsului Hârtie foto Epson A2 260gr 25pcs Velvet Fine Art sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.