Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 62 Ah |
| Curent de pornire | 600 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Lungime | 242 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
| Greutate | 14.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TAB |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Tab Magic 56249 62Ah (189063) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.