Caracteristici generale
| Tipul de produs | wok |
| Diametru | 30 cm |
| Capac in set | da |
| Material de capac | sticlă |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 90 mm |
| Dimensiune | 44,5х31х11 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | piatra |
| Material de mânerul | bachelită |
Alte informații
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895204148711 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Fissman Magic Brown 4871 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.