Caracteristici generale
| Material carcasă | LPAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de saltare | 4 |
| Lățime | 71 cm |
| Inălțime | 115 cm |
| Adâncime | 45 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Неман Люксор МН-042-13 Alb/Alb Luciu sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.