| Tip | ţarc-pătuc |
| Vârsta copilului | 0 - 3 ani |
| Masa maximală a copilului | 15 kg |
| Material | metal , plasa , plastic |
| Culoare | bej |
| Mecanismul de pliere | simplu |
| Nr. de poziţii a părţii de jos | 1 |
| Saltea inclusă | da |
| Intrare laterală cu fermoar | da |
| Buzunar | da |
| Dimensiuni în stare pliată (l×L×Î) | 78x26x19 cm |
| Dimensiuni (l×L×Î) | 125x65x76 cm |
| Masă | 9 kg |
| Particularităţi | saltea de joaca cu grosimea de 1,5 cm |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931057640 |









