Caracteristici generale
| Tip | mangal |
| Instalare | mobil |
| Construcție | fix |
| Material | oțel |
| Combustibil utilizat | cărbune ,
lemne |
| Dimensiuni suprafață de pregătire | 625х370х270 mm |
| Dimensiuni | 785х370х1150 mm |
| Grosimea pereților arzătorului | 2 mm |
| Grosimea fundului arzătorului | 3 mm |
| Greutate | 38 kg |
| Culoare | negru |
| Rotișor | da |
| Recipient de cenușă | da |
| Roți | da |
| În plus | ramă pentru frigărui, cociorvă,chiuretă, raft pentru lemne sau cărbune |
Alte informații
| Producător | Alamar |
| Cod EAN | 2009020017423 |
Specificațiile și imaginile produsului Mangal Alamar Mangal pentru oaspeti sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.