Caracteristici generale
| Tip | arzător |
| Putere | 3 kW |
| Material | titan |
| Tipul de combustibil | gaz |
| Dimensiuni | 145 x 75 mm |
| Greutate | 98 g |
Alte informații
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638628043 |
Specificațiile și imaginile produsului Arazator Pinguin Mantis Titan sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.