Caracteristici generale
| Tip | cocon |
| Utilizare | camping |
| Temperatura maximă de confort | 6 ° С |
| Temperatura minimă de confort | 1 ° С |
| Temperatura extremă | -14 ° С |
| Material exterior | nailon |
| Material interior | poliester |
| Umplutură | BHB micro |
| Numărul de straturi umplutură | 2 |
| Densitate umplutură | 120 g/m2 |
| Sac de compresie | da |
| Fermoar | stânga |
| Dimensiuni | 185x82 cm |
| Greutatea | 1 kg |
Alte informații
| Producător | Pinguin |
| Cod EAN | 8592638230154 |
Specificațiile și imaginile produsului Sac de dormit Pinguin Micra 185 Left Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.