Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 38 cm3 |
| Putere | 2.2 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 350 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 250 ml |
| Lungimea lamei | 410 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 22.3 m/sec |
| Pas de lanț | 3/8 " |
| Сanelură de lanț | 1.3 mm |
| Numărul de legaturi | 76 |
| Nivelul de zgomot | 114 dB |
| Greutatea | 4.68 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Husqvarna |
| Cod EAN | 7391736617062 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Husqvarna Mark 135 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.