Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Înălțime | 200 cm |
| Lățime | 64 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Material | MDF |
| Culoare carcasă | crem |
| Culoare carcasa | crem |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Неман |
Specificațiile și imaginile produsului Vitrină Неман Марсель МН-126 -22(1) Cremă Lemn Vopsit sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.