Caracteristici generale
| Tip | corp de iluminat de grădină |
| Diametru | 220 mm |
| Lungimea | 385 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | economie de energie ,
LED ,
lampă cu incandescență ,
Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Senzor de mișcare | nu |
| Gradul de protecţie | II |
| Factor de protecţie | IP44 |
| Material carcasa | plastic |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Fumagalli Mikrolot/Anna (E22110000WYE27) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.