Caracteristici generale
| Montare | incorporat |
| Tip jet | ploaie ,
moale |
| Numarul tip jet | 2 |
| Dimensiunile dus stationar | 310х310 mm |
| Forma dus stationar | pătrat |
| Debitul de apa maxim (la 3 bar) | 12 l/min |
| Suprafata | crom |
| Adincime maximala | 430 mm |
| Baterie | da |
| Dus de mână | da |
| Lungime furtun | 150 cm |
| Altele | termostat |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru duș Grohe Grohtherm SmartControl Smartactive 310 Cube (34804000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.