Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | MDF |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 dulap |
| Lăţime | 750 mm |
| Înălţime | 850 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Lavoar compatibil | 7090 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Supraten |
| Cod EAN | 4840000646343 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Supraten 1511912 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.