Caracteristici generale
| Tip | transportator auto ,
autoturisme |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | lemn |
| Dimensiuni | 375x85x135 mm |
| Длина машины | 37.5 cm |
| Greutate | 0.82 kg |
| Mașini incluse | 5 |
Alte informații
| Producător | Bino |
| Cod EAN | 4019359840751 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de mașini Bino 84075 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.