Caracteristici generale
| Tip | tren |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 568x55x72 mm |
| Длина машины | 56.8 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 59,5x9,5x16,5 cm |
| Greutate | 0.88 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | baterii |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781362708 |
Specificațiile și imaginile produsului Tren Wenyi 1:16 High-Speed Train (WY970A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.