Caracteristici generale
| Tip | camion ,
mașină de gunoi |
| Vârstă | de la 1 an |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 440x270x190 mm |
| Длина машины | 44 cm |
| Greutate | 1.35 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Tigres |
| Cod EAN | 4820159394883 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Tigres (39488) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.