Caracteristici generale
| Alimentare | Baterie |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Tenseune bateriei | 18 v |
| Capacitate bateriei | 4 А |
| Baterii incluse | 1 |
| Viteza minimă | 10000 rpm |
| Viteza maxima | 20000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 2.5 mm |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Conexiune colector de praf | da |
| Motor fără perii | da |
| Suitcase | da |
| Specificații suplimentare | 1 acumulator, incarcator ,
valiză in set |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4059952608372 |
Specificațiile și imaginile produsului Şlefuitor cu excentric Bosch GEX 185-LI Prof (B06013A5021) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.