| Tip ferăstrău | aligator |
| Material prelucrat | beton aerat |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 2 buc |
| Lungimea lamei | 408 mm |
| Lățime lamei | 17 mm |
| Grosimea lamei | 1 mm |
| Compatibilitate | GFZ 14-35 A, GFZ 16-35 AC Professional |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 3165140076029 |









