Caracteristici generale
| Tip | utilaje agricole ,
tractor ,
remorcă |
| Model | Fendt |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 550x160x184 mm |
| Длина машины | 55 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702021825 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Bruder 02182 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.