Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
excavator |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 2 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 455x280x180 mm |
| Длина машины | 45.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 52x29x20 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
Alte informații
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702034139 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Bruder XE 5000 (03413) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.