| Tip | camion , încărcător |
| Model | Linde |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roşu , negru |
| Dimensiuni | 290x220x90 mm |
| Длина машины | 29 cm |
| Greutate | 0.255 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Inclus în plus | 2 paleți |
| Ambalaj | cutie |
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702025113 |









