Caracteristici generale
| Tip | tren |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal ,
plastic |
| Dimensiuni | 190x115x45 mm |
| Длина машины | 15.3 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 19x11,5x4,5 cm |
| Greutate | 0.19 kg |
| Ambalaj | blister |
| Specificații suplimentare | Precizati culoarea la producator! |
Alte informații
| Producător | Fisher Price |
| Cod EAN | 194735035427, 194735072682, 194735312900 |
Specificațiile și imaginile produsului Tren Fisher Price Thomas (HFX91) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.