Caracteristici generale
| Tip | utilaje agricole ,
tractor |
| Model | John Deere |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 360x175x205 mm |
| Длина машины | 36 cm |
| Greutate | 1.19 kg |
Alte informații
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702031503 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Bruder 03150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.