Caracteristici generale
| Tip | off-road |
| Model | Range Rover |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Deschiderea usi | da |
| Dimensiuni | 381x177x185 mm |
| Длина машины | 38 cm |
| Greutate | 1.08 kg |
Alte informații
| Producător | Bruder |
| Cod EAN | 4001702028800 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Bruder Range Rover (02880) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.