| Tip | tehnică de construcții |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Материал | plastic |
| Alimentare | baterii , acumulator |
| Цвет | galben |
| Габариты | 295x220x115 mm |
| Габариты упаковки | 310x240x120 mm |
| Вес | 0.935 kg |
| Specificații suplimentare | kit pentru asamblare |
| Producător | Buki |
| Cod EAN | 3700802103592 |









