Asamblati masina de pompieri cu ajutorul surubelnitei urmarind pas cu pas instructiunile. Odata montata, porniti motorul si comandati masina de la distanta cu ajutorul radiocomenzii. Telecomanda poate avea functie atat de surubelnita cat si de radiocomanda. Emite sunete.
Contine: 1 masina de pompieri, 1 motor, 1 surubelnita electrica, 1 surubelnita manuala, 15 suruburi, cablu USB Avertisment! Nu este potrivit pentru copiii mai mici de 3 ani. sunt prezente piese mici care pot fi inghitite. Pericol de sufocare. pastrati ambalajul pentru referinte ulterioare. Culorile si continutul pot varia usor.
Sunt necesare 2 baterii LR06-AA, neincluse. instalarea bateriilor se face de catre un adult. Dupa ce sunt uzate, bateriile se colecteaza in centre speciale. Surubelnita necesita 2 baterii AA LR06 (neincluse) iar masina de pompieri functioneaza cu o baterie litiu de 3.7V reincarcabila. Cablu USB inclus. Nu este inclus si adaptorul de priza.
| Tip | servicii speciale |
| Vârsta minimă | 3 ani |
| Материал | plastic |
| Alimentare | acumulator , baterii |
| Цвет | roșu |
| Габариты | 290x215x115 mm |
| Габариты упаковки | 310x240x120 mm |
| Вес | 0.96 kg |
| Specificații suplimentare | kit pentru asamblare |
| Producător | Buki |
| Cod EAN | 3700802104643 |









