| Tip | utilaje de constructii , excavator |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | verde , roșu , albastru , galben |
| Dimensiuni | 270x140x140 mm |
| Длина машины | 27 cm |
| Greutate | 0.245 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
| Producător | Burak Toys |
| Cod EAN | 6420191002722 |









